akumulatory-moto.pl

O Sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przygotowaliśmy dla Państwa najlepszą ofertę akumulatorów motocyklowych oraz łądowarek. Nie wierzysz? Sprawdź nas! Dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Centrum Akumulatorów Auto Elektro.
Nasza firma opiera się na współpracy handlowej z największymi producentami akumulatorów na świecie. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór prostowników, ładowarek, urządzeń rozruchowych do różnego zastosowania.

W swojej dystrybucji posiadamy produkty następujących producentów:
VARTA, BANNER, BOSCH, CENTRA, OPTIMA, EXIDE, GIGAWATT, YUASA, AUTO POWER, ACUMAX , BPOWER, TROJAN, CTEK , STEF-POL, LEMANIA , IDEAL, MW POWER.

Firma Centrum Akumulatorów Auto Elektro posiada status Autoryzowanej Stacji Obsługi Akumulatorów.
Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na zebranie cennego doświadczenia w branży akumulatorowej. W chwili obecnej posiadamy w ciągłej sprzedaży pełen asortyment akumulatorów oraz  urządzeń rozruchowych do każdego typu pojazdu poruszającego się po drogach i nie tylko. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek problemów dotyczących tematyki akumulatorów , prostowników oraz urządzeń rozruchowych. Auto Elektro działa na rynku akumulatorów w szerokim zakresie wspomagając również branżę telefoniczną (centrale telefoniczne), informatyczną (podtrzymanie zasilania - UPS), bezpieczeństwo mienia (centrale alarmowe, monitoring przemysłowy).

Nasza oferta jest wzbogacana w sposób ciągły również dzięki Państwa zapytaniom.

Montaż akumulatora

*gratis

* w motocyklach z łatwym dostępem do mocowania akumulatora

Przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego a usługe montażu wykonamy za darmo

zobacz jak dojechać